نصب تابلوی اعلانات در خیابان محسنی

ارسال شده در: اخبار | 0
بر اساس رسالت کاری سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک نصب تابلوهای اعلانات توسط عوامل اجرایی این مجموعه و به منظور زیبا سازی منظر شهری و رفاه حال شهروندان انجام شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک، بر اساس ماده ۹۲ و تبصره ۲ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها، نوشتن هر نوع مطلب یا الصاق هر نوشته ای بر روی دیوارهای سطح شهر ممنوع است و نصب پوسترهای تبلغاتی بر روی جداره دیوار خیابان های اصلی و فرعی سطح شهر موجب از بین رفتن فضای بصری شهری می شود.
طبق بازدید کارشناسان این سازمان از سطح شهر و با احترام به درخواستهای مردمی با سامانه مدیریت شهری و رسیدگی به شکایات(۱۳۷) نصب ۲ عدد تابلوی اعلانات بر روی دیوار مسجد (ملا محمد صادق)در کوچه محرر در خیابان محسنی انجام شد و این اقدام همچنان در دیگر نقاط شهری  ادامه خواهد داشت.
برای حفظ زیبایی بصری اراک نیاز است شهروندان، شرکت ها و موسسه هایی که قصد اطلاع رسانی تبلیغ کالا و یا خدمات خود را دارند در راستای حفظ سیما و منظر شهری و پاکیزه ماندن دیوارها و منازل خود از نصب هر گونه پوستر و تراکت های تبلیغاتی بر روی دیوارهای سطح شهر خودداری نموده و در مکان هایی که تابلو اعلانات نصب شده  اقدام به نصب تراکت، اعلامیه و پوسترها تبلیغاتی نمایند.

قسمت گفتگوها بسته شد.