کشاورزیان خبر داد: نصب میله پرچمهای اهتزازی در تقاطع غیرهمسطح ورزش

ارسال شده در: اخبار | 0

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک از نصب میله پرچم های اهتزازی در تقاطع غیرهمسطح در ادامه برنامه زیباسازی محیطی این محدوده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک، محمدرضا کشاورزیان با اشاره به این نکته که زیباسازی و نورپردازی پل ها و تقاطع های اراک طبق بررسی های انجام شده در دستور کار قرار می گیرد، گفت: برنامه ایجاد فضای سبز و زیباسازی تقاطع غیرهمسطح ورزش همزمان با تکمیل پروژه در حال انجام است.

وی با استناد به اصل ۱۸ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: پرچم به عنوان نمادی از باورها، ارزش ها و هویت هر كشور جایگاه ویژه ای در معرفی فرهنگ و اعتقاد هر ملت دارد و پرچم جمهوری اسلامی ایران به استناد این قانون، سمبل و نماد ملیت، مذهب و انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

کشاورزیان ادامه داد: با هدف زیباسازی و نمایش پرچم کشور عملیات نصب تیرهای فلزی جهت اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در تقاطع غیرهمسطح ورزش با نظارت کارشناسان مربوطه توسط عوامل اجرایی این سازمان اجرا شد.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک در نهایت هدف از نصب این پرچم‌ها را علاوه بر زیبایی شهر، احترام به نماد ملی كشور دانست و گفت: همچنین در مناسب های مختلف نیز پرچم های متناسب با شرایط مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

قسمت گفتگوها بسته شد.