استقبال بیش از ظرفیت از پارک بانوان اراک

ارسال شده در: اخبار | 0
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز اراک با اشاره به ارزیابی های صورت گرفته از استقبال برای حضور در پارک بانوان تاکید کرد: این حجم از استقبال، نیاز جامعه بانوان اراک به داشتن محیط های مناسب تفریحی برای این قشر را نشان می دهد.
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری اراک محمدرضا کشاورزیان توجه به نیاز مجموعه تفریحی مختص بانوان به عنوان بخشی از جمعیت شهروندان اراک را ضروری دانست و افزود: پارک بانوان به عنوان تنها پارک مختص این قشر در اراک مورد استقبال روزانه جمعیت قابل توجه و بیش از ظرفیت مجموعه قرار می گیرد که این استقبال نشان می دهد این بخش نیاز به توجه ویژه دارد.
وی ادامه داد: طبق ارزیابی و بررسی های صورت گرفته توسط کارشناسان بانوان مراجعه کننده به این مجموعه از امکانات موجود و فضای ایجاد شده برای بانوان رضایت دارند و حتی در موارد متعدد شهروندان خواستار در نظر گرفتن چنین مجموعه ای برای سایر نقاط اراک شده اند.
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز با تاکید بر اهمیت و تاثیر سلامت روحی و نشاط بانوان در تحکیم بنیان خانواده و ایجاد نشاط بین اعضا خانواده اظهار کرد: نقش پارک بانوان در ایجاد این نشاط و کاهش تنش های اجتماعی غیر قابل چشم پوشی است و ایجاد این فضاها یکی از نیاز های زندگی آپارتمان نشینی امروز محسوب می شود.
وی ادامه داد: در پارک بانوان سعی شده از مناسب ترین امکانات تفریحی ورزشی استفاده شود و در آینده نیز سایر بخش های مجموعه برای رفاه حال بانوان تکمیل خواهد شد.

 

قسمت گفتگوها بسته شد.