سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک خبر داد: کاشت بیش از ۳۵۰هزار گلدان گل بهاری در شهر اراک

ارسال شده در: اخبار | 0
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری اراک در آستانه بهار طبیعت ،۲۰۰هزار گلدان گل بنفشه، ۱۵ هزار گلدان گل مینا آفریقایی، ۱۱۰ هزار گلدان شب­ بو، ۲۰هزار گلدان گل میمون، ۵ هزار گلدان گل کالانکوآ، ۷ هزار گلدان گل اطلسی و ۵ هزار گلدان لاله در سطح شهر اراک کاشته می شود.
مهندس کشاورزیان سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری اراک درباره استقبال از عید نوروز گفت: با توجه به نزدیک شدن به عید نوروز تلاش خواهیم کرد با کاشت گلهای بهاری چهره ای زیبا به شهر ببخشیم.
وی افزود: کاشت انبوه گلهای بهاری مانند شب بو، مینا آفریقایی، بنفشه، میمون، اطلسی، لاله و کالانکوآ  در مناطق از پیش تعیین شده در روزهای گذشته آغاز شده و سعی خواهیم کرد سال نو را با چهره ای متفاوت در شهر آغاز کنیم.
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری با تاکید بر لزوم هرچه بهتر حفظ و نگهداری فضای سبز شهر اراک گفت: ایجاد چشم انداز زیبا و کاهش آلودگی بصری، کاهش میزان آلودگی هوا و برخورداری از محیطی پاک و سالم در بین شهروندان با توجه به این مهم امکان پذیر خواهد بود که یکی از اهداف مهم سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری در سال کاری آینده خواهد بود.
مهندس کشاورزیان در پایان گفت: در حال حاضر اکیپ های گلکاری سازمان در سطح شهر مستقر هستند و تلاش خواهیم کرد در آستانه طلیعه ی بهار فضای شهر اراک را باگلهای زیبا پیش از پیش بهاری کنیم.

قسمت گفتگوها بسته شد.