بهسازی سیما، منظر و فضای سبز اراک برای نوروز در دستور کار قرار گرفت

ارسال شده در: اخبار | 0

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک بر لزوم ایجاد سیمای مناسب برای روزهای پایانی سال و استقبال از بهار تاکید و نقش این سازمان را در ایجاد پویایی و نشاط در محیط شهری کلیدی دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک محمدرضا کشاورزیان در جلسه هماهنگی برنامه ها و اقدامات پایان سال و استقبال از نوروز، که با حضور کارشناسان سازمان برگزار شده گفت: ایجاد فضایی مناسب و مورد انتظار شهروندان در روزهای پایانی سال و استقبال از سال جدید باید برای تمامی بخش های مربوط به این سازمان، برنامه ریزی دقیق انجام و موارد مورد نظر هر بخش از سازمان جمع بندی و برای اجرا در نظر گرفته خواهد شد.

وی با اشاره به تلاش تیم های کارشناسی سازمان در تعریف اقدامات مناسب برای این ایام که از ابتدای زمستان در دستور کار قرار گرفت، افزود: محیط شهری باید به نحوی ساماندهی شود که شهروندان با سیمای متفاوت از اراک به استقبال سال نو بروند.

کشاورزیان در پایان گفت: استفاده از گل های زینتی مناسب، آذین بندی معابر، رنگ آمیزی سطوح از جمله اقدامات در نظر گرفته شده است که در روزهای آینده وارد فاز اجرایی می شود.

قسمت گفتگوها بسته شد.