نقش دلاوری های اهواز بر چهره اراک

ارسال شده در: اخبار | 0

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک از نمایش از خودگذشتگی و دلاوری های مردان و زنان اهواز با نام طرح اهواز سرافراز در گالری موزه های خیابانی اراک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز اراک محمدرضا کشاورزیان با اشاره به حادثه تروریستی اهواز اظهار کرد: در این حادثه تروریستی با همه تلخی و تاسفی که برای ایران به همراه داشت شاهد نقش آفرینی و مردان و زنان در دفاع و پناه دادن به یکدیگر و ایستادگی در برابر تروریست ها بودیم که این نقشی ماندگار برای همه ایرانیان است.

وی با بیان اینکه گالری موزه خیابانی اراک اواخر سال گذشته به عنوان اولین گالری موزه خیابانی کشور در اراک افتتاح شد، گفت: با توجه به اینکه خیابان شهید رجایی که یکی از خیابان های پرتردد شهری به نسبت سایر معابر دیگر است برای این منظور انتخاب شده است که شهروندان حین پیاده روی یا انجام کارهای روزانه از یک نمای زیبا و در عین حال تاثیرگذار بهره مند شوند.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز اراک ادامه داد: حادثه اهواز برای همه ایرانیان یک حادثه تلخ و بازگو کننده سرافرازی و شجاعت ایرانیان بود و همه مردم از جمله شهروندان اراکی با داغ دیدگان حادثه همدردی و بار دیگر به ایرانی بودن خود افتخار کردند.

کشاورزیان افزود: با توجه به اهمیت این موضوع تصاویر ناب و شاخص ثبت شده از هنرنمایی ایرانیان و قصاوت دشمنان تهیه و برای تداعی سرافرازی اهواز در گالری موزه اراک به نمایش گذاشته شده است.
لازم به توضیح است که این پروژه با مشارکت حوزه هنری استان مرکزی انجام شده است.

قسمت گفتگوها بسته شد.