پاییز رنگین اراک با گلکاری معابر

ارسال شده در: اخبار | 0

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز اراک از گل کاری پاییزه معابر در سطح گسترده برای ایجاد محیط پاییزی متفاوت در اراک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز اراک محمدرضا کشاورزیان استفاده از گل های متنوع در فصل های مختلف را برای ایجاد نشاط در محیط شهری لازم دانست و افزود: برنامه گل کاری فصلی اراک در دستور کار قرار گرفته است تا با کاشت گل های متنوع در معابر محیط شهری بانشاطی در فصل پاییز برای شهروندان ایجاد شود.

وی ادامه داد: هر فصل زیبایی های خاص خود را دارد و گل های فصلی از جمله زیبایی های طبیعت هستند که این زیبایی ها در محیط شهری هم باید جلوه کنند و این موضوع در ایجاد آرامش روانی بین شهروندان تاثیر بسزایی دارد.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز اراک با بیان این توضیح که گلکاری های فصلی معابر با هدف مذکور در اراک انجام می شود و سازمان تلاش می کند در حیطه وظایف خود در نشاط آفرینی اجتماعی گامی موثر بردارد، بیان کرد: برای فصل پاییز از گل های متنوع از جمله بوته گل های داوودی در رنگ های مختلف و کلم زینتی استفاده شده است.

کشاورزیان با بیان اینکه گل ها تولید گلخانه سازمان است، گفت: در گلدان های سطح شهر، فلاورباکس، میادین، بلوارها و ترکیب با چمن از گل های فصلی استفاده شده و گلکاری اراک ادامه دارد که محیط شهری زیبایی در فصل پاییز ایجاد شود.

قسمت گفتگوها بسته شد.